Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
52 %
3.6kmh
75 %
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
26 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

E rëndë në Këlcyrë, djali me probleme mendore godet nënë në kokë me mjet prerës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Këlcyrë mbrëmjen e sotme, ku një 29 vjeçar me probleme mendore ka goditur nënë e tij në kokë me mjet prerës.

63 vjeçarja F.L është dërguar me urgjencë në spital, ndërkohë që djali i saj është shoqëruar në polici.

“Rreth orës 21:10, në Spitalin Rajonal Gjirokastër, ka shkuar për të marrë ndihmë mjekësore shtetasia F. L. rreth 63 vjeçe, banuese në Këlcyrë, pasi djali i saj shtetasi F. L. 29 vjeç (i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor) e ka dëmtuar në kokë me mjete mprehëse.

Menjëherë në vendngjarje shkuan shërbimet e Policisë dhe bënë shoqërimin e autorit për në ambientet e Postës së Policisë Këlcyrë, për të vijuar me procedurat e mëtejshme.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img