Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

E RËNDË në Kavajë, vritet me armë zjarri një person

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1ba8147849bc2a2a4a9f9424502a82e9

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen numër 4 në qytetin e Kavajës ku ka mbetur i vrarë një person.

Mësohet se nga të shtënat me armë ka humbur jetën një 50 vjeçar.

Nuk dihet ende identiteti i viktimës dhe detaje lidhur me ketë ngjarje.

Polica ka ndaluar dy persona të dyshuar për vrasjen e 50 vjeçarit, ndërkohë autoritetet po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img