Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

E rëndë në Kavajë, mbytet një burrë në Plazhin e Golemit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një i moshuar 67-vjeçar dyshohet se është mbytur në Plazhin e Golemit.

Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 14:45, ndërsa viktimë ka mbetur XH.K.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

spot_img
spot_img