Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

E rëndë në Itali/ Shqiptarja, nënë e tre fëmijëve humb jetën në aksident me makinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e sotme në Vignola të Modena-s në Itali.

albsig

Mësohet se një 47-vjeçare V.Caka po ecte me makinën tip “Ligier” drejt fshatit ku jetonte dhe u përplas në një kthesë.

Ajo u përplas edhe nga një makinë e tretë për shkak se përplasja e parë e kaloi në korsinë e kundërt. Pasojat ishin të rënda për 47-vjeçaren, e cila humbi jetën në vendngjarje.

Caka ishte e martuar dhe me 3 fëmijë. Ndërkohë policia po vijojnë një hetim për të zbuluar rrethanat e plota të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img