Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

E RËNDË në Itali, shqiptari plagos italianin dhe dy bashkëatdhetarët, njëri merr plumbin në kokë (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku janë përfshirë edhe shqiptarë.

Mediat italiane bëjnë me dije se shqiptari Artur Haxhiu ka plagosur me armë zjarri dy shqiptarë dhe një shtetas italian.

Mësohet se Haxhiu është shpallur në kërkim nga policia vendase, ndërkohë njëri prej shqiptarë të plagosur është 30-vjeç dhe ka marrë një plumb në kokë, ndërsa ndodhet në gjendje të rëndë.

Sipas mediave italiane ngjarja ka ndodhur tre ditë më parë në një resort në bregdet, irëpo ditën e sotme është bërë publike për mediat.

Më shumë
spot_img
spot_img