Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

E rëndë në Itali, shqiptari kërcënon me thikë nënën dhe motrën, policia përdor “armë paralizuese”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Asti të Italisë, ku një i ri shqiptar ka kërcënuar me thikë nënën dhe motrën.

Mediet italiane bëjnë me dije se 26-vjeçari shqiptar ka marrë thikën dhe ka kërcënuar motrën dhe motrën, të cilat ka dashur t’i mbyllë në dhomë. Policia e njoftuar nga fqinjët ka mbërritur në banesë menjëherë dhe kanë përdorur “armën paralizuese” për të ndaluar 26-vjeçarin.

Pasi u ndalua nga karabinierët dhe u qetësua, ai u dërgua në spital. 26-vjeçari akuzohet për rezistencë ndaj autoriteteve policore dhe kërcënim.

 

 

 

 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img