Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
51 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E rëndë në Itali/ Shqiptari del për gjueti dhe humb jetën me një plumb në kokë, dyshimet e para (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8b4698270cc2fbac034ed29b08f18614

Një pakujdesi në gjueti i ka kushtuar jetën një shtetasi shqiptar në Spotelo të Italisë.  

Sipas asaj që raportojnë mediat fqinje, i vdekur ka mbetur 40-vjeçari Artur Jeta, i cili pavarësisht dërgimit me urgjencë në spital nuk ka mundur t’i shpëtojë plagëve të marra.

Arturi kishte shkuar vetëm për gjueti, në një zonë malore me terren mjaft të vështirë.

Në vendin e ngjarjes, karabinierët kryen të gjitha gjetjet e nevojshme për të rindërtuar me saktësi dinamikën që çoi në goditjen fatale.

Për momentin hipoteza e vetme është se pumbi nuk ka dalë nga armët e gjuetarëve të tjerë prezent në zonë. Kështu, besohet se viktima të ketë kryer vetëvrasje.  

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img