Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

E rëndë në Itali, një shqiptar gjendet i mbuluar në gjak (Emri)

spot_img

Lajme të ngjashëm

 Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku është gjetur i pajetë një 43-vjeçar shqiptar.

Bëhet me dije se shqiptari që ka humbur jetën është Klodjan Zoga 43-vjeç banues në Poggiardo. Mediat e huaja bëjnë me dije se shqiptari kishte pasur një sherr me pronarin e një lokali. Ai kishte shkuar në dyqanin e pronarit, ku kishte thyer xhamat e dyqanit, ku edhe ka mbetur I plagosur.

albsig

43-vjeçari ka tentuar të largohet nga vendngjraja, por duket se plaga e shkaktuar nga xhami ka qenë e madhe, pasi shqiptari u gjet nga kalimtarët në tokë dhe I mbuluar në gjak.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img