Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

E RËNDË në Itali/ Gjendet trupi i pajetë i një gruaje gjysmë të zhveshur dhe e hedhur në përrua, dyshohet se është shqiptare

spot_img

Lajme të ngjashëm

Trupi i pajetë i një gruaja, gjysmë e zhveshur është gjetur pranë përroit Parmigliola, në Marinella di Sarzana, në provincën e La Spezia, Itali.

Ngjarja e rëndë është zbuluar në orët e para të mëngjesit të sotëm. Sipas medieve italiane, trupi i përket një gruaje rreth 30-40 vjeç, e cila dyshohet të jetë shqiptare.

Ende nuk dihet identifikimi i viktimës, ndërsa pranë trupit nuk u gjet ndonjë mjet apo dokumente të tjera identifikimi.

Trupi ishte mbuluar me gjak, por nuk përjashtohet mundësia e ndonjë vrasjeje. Megjithatë mbeten rezultatet e autopsisë për të përcaktur shkakun e vërtetë të vdekjes së gruas.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img