E rëndë në Holandë, polici vret tre pjesëtarët e familjes

Publikuar tek: bota, më 20:00 09-09-2019 E rëndë në Holandë, polici vret tre pjesëtarët e familjes Një polic qëndron pranë vendit të ngjarjes

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Dordrechtit në Holandë, mbrëmjen e sotme ku një polic ka vrarë tre pjesëtarë të familjes së tij.

Sipas gazetës “Telegraaf” që citon burime nga ekipi i hetuesve, autori ka qenë një polic i cili ka qëlluar për vdekje tre anëtarë të familjes së tij brenda banesës, dhe më pas ka kthyer armën duke qëlluar veten.

Autori ndodhet në gjendje të rëndë për jetën. Në vendin e ngjarjes ndodhen dy helikopterë shpëtimi, disa ambulanca dhe patrulla të shumta policie.

“Një ngjarje e rëndë”, shkruan në rrjetet sociale kryebashkiaku i Dordrechtit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një asteroid i madh sapo kaloi shumë pranë Tokës
Qeveria ‘Conte 2’ merr votëbesimin në parlament, votohet nga 343 deputetë »
Article Logic
Execution time: 0.011365175247192
array(1) { ["section"]=> string(63) "e-rende-ne-holande-polici-vret-tre-pjesetaret-e-familjes-177879" }