Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022
spot_img

E rëndë në Has, ndërron jetë foshnja 3-muajshe, nëna njofton policinë (Dyshimet e para)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Has, ku ka ndërruar jetën një foshnje 3-muajshe.

Dyshohet se foshnja ka ndërruar jetë si pasojë e asfiksisë. Ka qenë nëna ajo që ka njoftuar policinë për ngjarjen e rëndë, teksa raportohet se 31-vjeçarja ka probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor ka kryer veprimet e para hetimore në vendngjarje dhe pritet ekspertiza mjeko-ligjore për përcaktimin e shkaqeve të humbjes së jetës.

Has/ Informacion paraprak

Më datë 14.12.2021, jemi njoftuar nga shtetasja G. P., 31 vjeçe, banuese në Krumë, se ka ndërruar jetë në banesë, foshnja e saj 3-muajshe.

Grupi hetimor ka kryer veprimet e para hetimore në vendngjarje dhe pritet ekspertiza mjeko-ligjore për përcaktimin e shkaqeve të humbjes së jetës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img