Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

E RËNDË në Greqi, shqiptari qëllon me thikë disa herë bashkëshorten, më pas tenton të vetëvritet (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

51f82001f833f95911a4351730732755

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një shqiptar ka tentuar të vrasë bashkëshorten e tij.

Mediat greke bëjnë me dije se një burrë shqiptar, ka tentuar të vrasë gruan e tij 45 vjeçe në një apartament në Karatsini.

Bëhet me dije se burri kishte qëlluar me thikë 45-vjeçaren në qafë dhe krah, dhe më pas kishte tentuar të vrasë veten.

Kanë qenë fqinjët ata që kanë lajmëruar policinë pasi kishin dëgjuar debatin e ashpër mes çiftit.

Policia kur ka mbërritur në vendngjarje është përballur me një pamje ‘horror’, ku ka parë gruan të mbuluar me gjak dhe bashkëshorin e saj me thikën në bark, pasi kishte tetuar të vriste veten.

Nuk dihet ende se çfarë e ka çuar shqiptarin në një akt të tillë. Sakaq 45-vjeçarja dhe bashkëshorti i saj ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

Screenshot_3_copy.pngScreenshot_7_copy.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img