Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
1.5kmh
0 %
Sht
26 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
E shtunë, 10 Qershor, 2023

E rëndë në Greqi/ Punonte në ndërtim, 53-vjeçari shqiptar humb jetën pasi bie nga skelat

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku një shqiptar ka humbur jetën.

Sipas mediave vendase mësohet se një 53-vjeçar shqiprar i cili po punonte në një kantier ndërtimi në zonën e Mylopotamos është rrëzuar nga skelat dhe fatkeqësisht ka humbur jetën.

Ambulanca ka shkuar në vendngjarje por ishte tepër vonë pasi shqiptare kishtë ndërruar jetë menjëherë.

Më shumë