Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
42 °
Pre
33 °
Sht
36 °
E martë, 3 Gusht, 2021

E rëndë në Greqi, nipi qëllon me thikë xhaxhain, 63-vjeçari ndërron jetë në spital

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9ab483721b10ceb92514b9778ce21f79

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Myriophyto të Greqisë, ku nipi ka qëlluar me thikë xhaxhain e tij, duke i marrë jetën.  

Mediat greke raportojnë se një 27-vjeçar ka goditur me thikë xhaxhain e tij, 63-vjeçar, ndërkohë që identitetet e tyre nuk bëhen të ditura. I plagosuri u dërgua në spitalin e Kilkis, ku u shpall i vdekur.

Para ngjarjes së rëndë raportohet se viktima dhe autori kishin debatuar, për arsye që nuk bëhen me dije. Policia greke ka bërë të mundur arrestimin e autorit të ngjarjes.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img