Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
42 °
Pre
33 °
Sht
36 °
E martë, 3 Gusht, 2021

E RËNDË në Greqi/ Dy të rinjtë shqiptarë përdhunojnë 19 vjeçaren për 3 ditë me radhë, më pas e braktisën në portin e Pireut (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku dy të rinj shqiptarë kanë përdhunuar [për 3 ditë me radhë një 19 vjeçare, po me origjinë shqiptare.

Sipas mediave greke, 19 vjeçarja ishte njohur me njërin prej djemve në rrjetet sociale dhe kishin vendisur të takoheshin në shtëpinë e djalit në Agios Nikolaos, në Patissia.

19 vjeçarja tregoi se në shtëpi u fut edhe një djalë tjetër dhe të dy filluan ta përdhunonin. Ata e mbajtën vajzën 3 ditë në banesë dheb e përdhunuan vazhdimisht, ndërsa në dosje thuhet se 19 vjeçarja është droguar nga dy të rinjtë.

Më pas përdhunuesit e braktisën të renë në portin e Pireut dhe u nisën në Mykonos për pushime, por u kapën nga policia pasi 19 vjeçarja i denoncoi.

Këta janë dy të rinjtë e prangosur që përdhunuan 19 vjeçaren:

147 640x394 1

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img