Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
2.6kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
32 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

E rëndë në Greqi, bullgari përdhunon dhe mban peng për 5 orë sanitaren shqiptare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë raportohet në Athinë, ku një grua shqiptare ka rënë pre e abuzimit seksual nga një shtetas bullgar.

Sipas mediave greke, ngjarja ka ndodhur në një pallat në Petralona të Athinës, ku 51-vjeçarja shqiptare po punonte si sanitare. Ajo është rrëmbyer me forcë nga një 35-vjeçar bullgar, i cili ka abuzuar seksualisht me të dhe e ka mbajtur të mbyllur në banesë për rreth pesë orë.

Pas më shumë se pesë orësh, shqiptarja ka arritur të dalë në ballkonin e apartamentit dhe ka thirrur për ndihmë. Kalimtarët e rastit kanë telefonuar menjëherë policinë që ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka bërë të mundur lirimin e shqiptares.

Policia ka vënë në pranga autorin e ngjarjes së rëndë, ndërsa shqiptarja është dërguar në një spital ku po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.

Më shumë

spot_img
spot_img