Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

E rëndë në Greqi, 5 vjeçarja me origjinë shqiptare merret zvarrë nga makina, e mitura humb jetën tragjikisht

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një 5 vjeçare humbi jetën pasi u tërhoq zvarrë nga një makinë.. Ngjarja ndodhi pasditen e sotme në zonën e Lechena në Ilia të Greqisë.

Sipas raportimit të medieve greke, autoritetet u njoftuan se vajza, e cila ishte në një fushë ku punonin prindërit e saj, me origjinë shqiptare, doli në rrugë dhe u përplas nga një makinë që po kalonte aty pranë.

E mitura u dërgua menjëherë në spital në Bardas, por fatkeqësisht nuk mundi t’u mbijetojë plagëve të marra dhe për pasojë ndërroi jetë.

Më shumë

spot_img
spot_img