Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E RËNDË në Greqi, 17-vjeçarja shqiptare denoncon babain e saj për përdhunim

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku një vajzë e mitur ka denoncuar babain e saj për përdhunim.

Sipas informacioneve, ngjarja ka ndodhur në Assos, Korint të Greqisë.

E mitura 17-vjeçare ka denoncuar në prani të nënës së saj në polici se babai i saj kishte abuzuar seksualisht me të që kur ajo ishte 12 vjeç.

Ajo i tregoi policisë se çfarë kishte ndodhur gjatë viteve të fundit dhe menjëherë policia shkoi në banesë për të arrestuar babain e saj 45-vjeçar.

Pritet që 17-vjeçarja t’i nënshtrohet një kontrolli mjekësor në një spital në Athinë, ndërsa djalin më të vogël të familjes e kanë marrë shërbimet sociale.

Mediat greke shkruajnë se bëhet fjalë për një familje me katër pjesëtarë me origjinë nga Shqipëria.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img