Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

E rëndë në Fushë Krujë, 63 vjeçari vetëvaret në oborrin e shtëpisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 63 vjeçar i ka dhënë fund jetës mesditën e kësaj të hëne, duke u vetëvarur në oborrin e shtëpisë së tij në Fushë Krujë, shkruan newsbomb.al.

Referuar njoftimit të Policisë, bëhet me dije se shtetasi me inicialet M.C, është gjetur i vetëvarur në oborrin e shtëpisë së tij në orën 11.30. Pavarësisht dyshimeve, grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

“Rreth orës 11:30, në Fushë Krujë, është gjetur, dyshohet i vetëvarur, në oborrin e banesës së tij, shtetasi M. C., 63 vjeç, banues në Fushë Krujë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton Policia.

Më shumë
spot_img
spot_img