Hapësire reklamuese

Aktualitet

E RËNDË në Fushë-Arrëz: Vdes 12 vjeçari, e motra dhe i vëllai me helikopter drejt Tiranës

Shkruar nga Newsbomb

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në qytetin e Fushë-Arrëzit, ku një fëmijë 12 vjeçar ka humbur jetën.

Sipas informacioneve të para, ngjarja ka ndodhur në fshatin Berishë të qytetit verior.

12 vjeçari dyshohej se ishte prekur nga fruthi i cili i ka shkaktuar vdekjen, ndërkohë që mësohet se të prekur janë edhe motra e vëllai i viktimës, 15 dhe 9 vjeç.

Këto të fundit janë nisur me helikopter drejt Tiranës.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese