Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

E rëndë në Francë, gruaja shqiptare gjendet e masakruar në shtrat, burri në gjendje shoku

spot_img

Lajme të ngjashëm

449206504e5713e6d3974f057315e137

Një 56-vjeçare me origjinë nga Kosova është gjetur e vrarë në banesën e saj në Francë. Viktima është gjetur me disa goditje me thikë në trup.

Sipas mediave vendsse ka qenë bashkëshorti i saj që e ka gjetur të vdekur në shtrat dhe të mbuluar nga gjaku dhe ka lajmëruar menjëherë policinë.

Nga të dhënat e para, gruaja idemtiteti i të cilës nuk bëhet me dije, është therur disa herë me thikë dhe eshtë goditur edhe  në qafë.

Çifti jetonte në një banesë sociale në Adoma, në rrethin Strasburg të Neudorf. Bashkëshorti i viktimës ka kaluar në gjendje shoku.

Sakaq, policia po heton në lidhje me zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje të rëndë.

Më shumë

spot_img