Tirana
overcast clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
1kmh
90 %
Die
20 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

E RËNDË në FIER/ Makina përplas për vdekje 30 vjeçarin që po lëvizte me biçikletë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

be6659f0df2d3df0e2827c1a37caa46b

Një ngjarje e rëndë ka ndohur mbrëmjen e sotme në Fier, ku një makinë ka përplasur për vdekje një 30 vjeçar që po lëvizte me biçikletë.

Ngjarja ka ndodhur në fshattin Qenas, ku një mjet i paidentifikuar ka përplasur 30 vjeçarin Q.M, banues në Mbrostar.

“Sot rreth orës 22:00, në fshatin Qenas, Fier, në afërsi të një karburanti, një mjet ende i pa identifikuar, ka aksidentuar shtetasin Q. M., rreth 30 vjeç, banues në fshatin Mbrostar, Fier, i cili po lëvizte me biçikletë.

30-vjeçari si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj, identifikimin dhe kapjen e autorit”, thuhet në njoftimin e policisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img