Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E rëndë në Fier, makina përplas 50 vjeçarin me biçikletë, Policia e gjen të vdekur anës rrugës (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5469c9817bf32cf061ef34e5c5086aef

Një 50 vjeçar është gjetur i pajetë nga Policia e Fierit, në krah të rrugës në vendin e quajtur “Vajkan”. Mësohet se viktima është Gëzim Gjyrdyku.

Në informacionin paraprak, Policia bën me dije se 50 vjeçari dyshohet se ka qenë duke lëvizur me biçikletë mëngjesin e sotëm në orën 08.20 dhe është përplasur nga një automjet. Si pasojë ai ka ndërruar jetë.

Fier, Informacion paraprak

Sot rreth orës 08:20, në vendin e quajtur “Vajkan”, në anë të rrugës është gjetur pa shënja jete shtetasi G. Gj., 50 vjeç, banues në Vajkan.

Nga hetimet paraprake dyshohet se 50-vjeçari ka qënë duke lëvizur me biçikletë dhe është aksidentuar nga një automjet. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img