Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E diel, 25 Korrik, 2021

E RËNDË në Fier, gjendet një person i pajetë në afërsi të burgut

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person është gjetur i pajetë pranë fushave bujqësore në afërsi të burgut të Fierit pasditen e sotme.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës, teksa dyshohet se ka ndërruar jetë pasi është vetë helmuar ndërkohë që trupi i tij është nisur drejt morgut, ku do t’i nënshtrohet ekspertizës mjeko-ligjore.

“Sot rreth orës 18:40, në fshatin Sheqishte është gjetur nga familjarët pa shenja jete në tokat e tij, shtetasi N. G., 45 vjeç.

Nga hetimet paraprake dyshohet se ky shtetas është vetëhelmuar dhe nga këqyrja paraprake e trupit të 45-vjeçarit, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e shkakut të vdekjes”, njofton policia.

Më shumë

spot_img
spot_img