Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
22 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

E rëndë në Fier, gjendet i vdekur një burrë pranë spitalit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjendet një person i vdekur në rrugën e spitalit të Fierit.

Mësohet se trupi i viktimës është i seksit mashkull, ndërkohë ende nuk bëhet me dije identiteti i tij. 

Gjithashtu mbeten enigmë shkaqet e vdekjes të burrit rreth të 70-ave, ndërkohë policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj.

Newsbomb.al do t’ju mbajë të informuar.

Më shumë

spot_img