Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

E rëndë në Fier, familjarët gjejnë 37 vjeçarin të varur në oborrin e shtëpisë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 37 vjeçar i ka dhënë fund jetës në qytetin e Fierit, duke u vetëvarur. I riu është gjetur i pajetë në oborrin e shtëpisë nga familjarët e tij.

  • “Sot rreth orës 04:25, në fshatin Buzëmadh, Fier, është gjetur nga familjarët në oborrin e banesës i vetëvarur, shtetasi A. L., 37 vjeç, (i cili vuante nga sëmundja e depresionit). Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton Policia.
  • Ndërkohë, Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Divjakë proceduan penalisht për veprat penale “Plagosje e lehtë me dashje” dhe “Shkatërrimi i pronës” shtetasin I. (E). S., 39 vjeç, banues në Remas, pasi për motive të dobëta, në lokalin e shtetasit S. L., pas konfliktit fizik me shtetasin F. H., 36 vjeç, ka dëmtuar disa pajisje të lokalit.
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img