Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E RËNDË në Fier, burri vret me thikë gruan e tij (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b513f8022f2aa671a9a04b418510d792

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen Sheq të Fierit. 

Mësohet se 29 vjeçari Demokrat Medinaj ka qëlluar për vdekje thikë bashkëshorten e tij Irvana Medinaj dhe më pas është larguar.

Policia ndodhet në vendngjarje, ndërkohë që janë ngritur pika kontrolli në hyrje dalje të qytetit dhe po punohet për kapjen e autorit.

“Sot rreth orës 17:20, në lagjen “Sheq i Madh”, në banesë, shtetasi D. M., 29 vjeç, ka goditur me mjet të mprehtë( thikë), bashkëshorten e tij, shtetasen I. M., e cila ka ndërruar jetë.

Janë ngritur pika kontrolli në hyrje dalje të qytetit dhe po punohet për kapjen e autorit i cili është larguar nga vendngjarja.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img