Hapësire reklamuese

Aktualitet

E rëndë në Fier, 56-vjeçari bie nga kati i 5-të dhe ndërron jetë

Shkruar nga Newsbomb
E rëndë në Fier, 56-vjeçari bie nga kati i 5-të dhe

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Fier, ku një 56-vjeçar ka rënë nga lartësia dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Policia njofton se dyshohet se ka rënë nga lartësia e katit të pestë të një pallati, shtetasi F. H., rreth 56 vjeç, i cili për pasojë ka humbur jetën.

“Rreth orës 14:40, në lagjen "Konferenca e Pezës", Fier, dyshohet se ka rënë nga lartësia e katit të pestë të një pallati, shtetasi F. H., rreth 56 vjeç, i cili për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të rastit”, njofton policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese