Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
59 %
3.1kmh
0 %
Hën
16 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

E RËNDË në Elbasan/ Sherr me thika mes të rinjve, ndërron jetë njëri vëlla, tjetri në gjendje kritike në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr me thika ka ndodhur mbrëmjen e sotme mes disa të rinjve në Elbasan. Mësohet se një 26 vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra, ndërkohë që vëllai i tij 19 vjeç ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Nuk dihet ende se cili ka qenë shkaku i sherrit mes të rinjve, ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes së rëndë.

Ngjarja ka ndodhur te fusha e vjetër e sportit të qytetit, teksa bëhet me dije se 19 vjeçari është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img