Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

E rëndë në Elbasan, gjendet i pajetë një person, ka plagë të shumta në kokë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Elbasan, ku është gjetur i pajetë një person.

Bëhet me dije se personi rreth 67 vjeç, identiteti i të cilit nuk dihet ende, ka plagë të shumta në kokë dhe dyshohet se është vrarë me sende të forta.

Trupi i pajetë është gjetur në lagjen “Virasion Xhuvani”. Dyshohet se viktima është vrarë në një vend tjetër dhe më pas është hedhur aty, pasi nuk ka as këpucë veshur.

Nuk dihet ende se në çfarë rrethanash ka ndodhur ngjarja, ndërsa policia ndodhet në vendin e  ngjarjes.

Vijon…

Më shumë

spot_img
spot_img