Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

E rëndë në Elbasan, gjendet i pajetë 58-vjeçari në banesën ku jetonte me qira, dyshimet e para

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan. Paraprakisht mësohet se një 58-vjeçar është gjetur i pajetë në lagjen “5 Maji”, në banesën ku jetonte me qira. Nga këqyrja paraprake në trupin e shtetasit me iniciale B. K., rreth 58 vjeç, banues në Patos, Fier, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Dyshohet se vdekja është natyrale, për shkak të konsumimit të lartë të alkoolit. Grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img