Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

E rëndë në Elbasan, 55 vjeçari tenton të rrëmbejë fëmijën në mes të qytetit, arrestohet nga Policia

spot_img

Lajme të ngjashëm

3134ad11821ca76c128d818cddd587c1

Një 55 vjeçar është arrestuar nga Policia në Elbasan pasi ka tentuar të rrëmbejë një fëmijë në mes të qytetit.

Raportohet se burri, identiteti i të cilit nuk bëhet ende i ditur, është arrestuar në flagrancë nga Policia dhe nuk ka mundur të çojë deri në fund aktin e rëndë.

Bëhet me dije se shtetasi 55 vjeçar quhet Sami Meta me profesion taksist, ndërsa uniformat blu i kanë bllokuar dhe mjetin

Lajmi në përditësim…

Më shumë

spot_img