Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
3.1kmh
90 %
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
Hën
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

E rëndë në Elbasan, 16-vjeçari bie ne kontakt me korrentin, dërgohet në spital në gjendje kritike për jetën

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

369342281b4710f7e2734cd8d28fe810

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan.

Bëhet me dije se ditën e djeshme një 16-vjeçar nga fshati Katund i Ri në Njësinë Administrative Bradashesh i Elbasanit ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

I mituri është dërguar menjëherë në spitalin e djegieve në Tiranë dhe është në gjendje kritike për jetën.

Mësohet se E.Hoxha 16-vjeç kishte shkuar për të mbledhur skrap së bashku me një bashkëmoshatar kur ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Sakaq, policia ka nisur hetimi për zbardhjen e ngjarjes, ku 16-vjeçari ra në kontakt me rrymën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img