Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

E RËNDË në Durrës, i riu i shkelmon derën dhe përdhunon 53-vjeçaren, i vjedh edhe lekët

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 28-vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit pasi ka përdhunuar një 53-vjeçare.

Uniformat blu bëjnë me dije se shtetasi, K.K, banues në lagjen Nr.18 në Durrës, dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me 53-vjeçare, të cilës i ka thyer derën e banesës dhe i ka vjedhur gjithashtu edhe një shumë parash.

albsig

Njoftimi i plotë i Policisë Durrës:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin K. K., 28 vjeç, banues në lagjen Nr.18 Durrës, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një shtetase 53 vjeçe, banuese në lagjen Nr.9, Durrës, të cilës i ka thyer derën e banesës dhe i ka vjedhur gjithashtu edhe një shumë parash.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img