Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

E rëndë në Durrës, 61 vjeçari gjendet i pajetë në një pemë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në në Durrës, ku një 61 vjeçar ëhstë gjetur i pajetë.

Mësohet se viktima është I.A, teksa dyshohet se ëhstë vetëvarur. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

“Rreth orës 14:10, në lagjen nr.15, Durrës, është gjetur në pemë, trupi i pajetë i shtetasit I. A., 61 vjeç, i cili dyshohet se është vetëvarur.  

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Më shumë
spot_img
spot_img