Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

E rëndë në Durrës, 3 të maskuar lidhin rojen dhe vjedhin kasafortën në kantinën e verës

spot_img

Lajme të ngjashëm

3 persona të maskuar kanë lidhur rojen dhe  janë futur në kantinën e verës në Durrës.

Mësohet se 3 autorët pasi kanë marrë kasafortën e kantinës “Gjergj Kastrioti”, janë larguar nga vendngjarja me anë të një furgoni të kantinës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Rrashbull në orët e para të mëngjesit të sotëm. Policia po vijon hetimet për indentifikimin dhe arrestimin e autorëve.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img