Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

E rëndë në Durrës, 24 vjeçarja debaton me burrin, hidhet nga ballkoni i shtëpisë dhe ndërron jetë (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 24 vjeçare ka ndërruar jetë në Durrës pasi është vetëhedhur nga ballkoni i shtëpisë. Mësohet se e reja e identifikuar si Anisa Gjini, ka debatuar me bashkëshortin e saj për motive të dobëta dhe më pas është hedhur nga ballkoni i shtëpisë.

Nga ana e Policisë është arrestuar dhe bashkëshorti i viktimës, Alfred Gjini.

Referuar njoftimit të Policisë, është arrestuar në flagrancë shtetasi Alfred Gjini, 31 vjeç, banues në Durrës, pasi mbrëmjen e djeshme, në banesë, gjatë një konflikti për motive të dobëta me bashkëshorten e tij, shtetasen Anisa Gjini, 24 vjeçe, banuese në Durrës, dyshohet se kjo e fundit është vetëhedhur nga ballkoni i banesës dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

Më shumë

spot_img
spot_img