Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

E rëndë në Durrës, 10-vjeçari polak bie nga kati i tretë i hotelit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonë e Shkëmbit të Kavajës, në Durrës.

Sipas informacioneve nga policia, një fëmijë 10-vjeçar nga Polonia ka dyshohet se është rrëzuar nga kati i tretë i ballkonit të hotelit ku ndodhej me pushime me familjen.

Fëmija është transportuar me urgjencë drejt spitalit ku ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

“Rreth  orës 22:50, te Shkëmbi i Kavajës, Durrës, dyshohet se aksidentalisht  ka rënë nga ballkoni i katit të tretë  të një hoteli, një  10 vjeçar, polak, i cili ndodhet në gjendje të rëndë në spital”, bën me dije policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img