Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

E rëndë në Divjakë, gjendet i pajetë një burrë anës rrugës në një pyll

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Divjakë, ku është gjetur i pajetë një 41-vjeçar.

Bëhet me dije se i pajetë është gjetur Ilir Rrudho. Ai u gjet anës rrugës në një pyll në Divjakë.

Viktima dyshohet se ka qenë duke ecur me biçikletë dhe është përplasur dhe ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Sot rreth orës 11:50, në hyrje të plazhit të Divjakës, në një kanal në anë të rrugës, është gjetur pa shenja jete shtetasi Ilir Rrudho 41 vjeç, banues në Divjakë.

Nga këqyrja paraprake nuk konstatohen shënja dhune apo dëmtime të tjera të jashtme.

Pritet akti i ekspertimit për të përcaktuar shkakun e vdekjes (dyshohet natyrale).

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img