Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.6kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

E rëndë në Divjakë, 66 vjeçari vret veten me armën e gjahut

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Divjakë mesditën e sotme, ku 66 vjeçari A.Ç është gjetur i pajetë në banesën e tij.

Sipas policisë, dyshohet se ai është vetëvrarë me armë gjahu, ndërkohë që grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

“Sot rreth orës 14:20, në fshatin Gradishtë, Divjakë, dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu në banesë, shtetasi A. Ç., 66 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img