Hapësire reklamuese

Rajoni

E rëndë në burgun e Ternit në Itali, shqiptari përleshët me dy të burgosur afrikanë

Shkruar nga Newsbomb
E rëndë në burgun e Ternit në Itali, shqiptari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në burgun e Ternit në Itali pasi raportohet për një përleshje mes të burgosurve. Në ambientet e burgut ka ndodhur një konflikt ku janë përfshirë më shumë se tre të burgosur, mes tyre afrikanë dhe një shqiptar.

Mësohet se gjatë përleshjes ku u përdorën mjetet të ftohta si thikë dhe një brisk mbetën të plagopsur një prej të burgosurve dhe dy gadianët e burgut në Itali.

Nuk dihet ende se për çfarë motivi shqiptari dhe afrikanët u përfshinë në konflikt brenda ambienteve të burgut së Ternit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese