Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
18 %
1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

E rëndë në burgun e Beratit, një i dënuar tenton të vetëvaret me çarçaf (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një i dënuar në burgun e Beratit ka tentuar të vetëvaret me çarçaf mbrëmjen e sotme.

I burgosuri Mikael Bushi është pikasur nga rojet e burgut, të cilët kanë arritur ta shpëtojnë dhe e kanë nisur menjëherë drejt spitalit, ku ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ende nuk dihet se cilat kanë qenë shkaqet që e kanë çuar të burgosurin drejt jëtij ajti ekstrem, ndërkohë që policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Mësohet se Mikael Bushi është i dënuar për dhunë në familje dhe vuante dënimin prej disa muajsh.

Më shumë

spot_img
spot_img