Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
44 %
1kmh
40 %
Enj
13 °
Pre
11 °
Sht
10 °
Die
7 °
Hën
7 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

E rëndë në Bulqizë, 40 vjeçarja gjendet e vetëvarur në banesë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë raportohjet se ka ndodhur këtë të enjte në Bulqizë. Paraprakisht mësohet se një 40 vjeçare është gjetur e pajetë nga familjarët e saj, brenda në banesë. Policia bën me dije se shtetasja Z.I., rreth 40 vjeçe, dyshohet se ka varur veten dhe se vuante nga depresioni.

Bulqizë/Informacion paraprak:

Me datë 01.12.2022, rreth orës 13.30, në fshatin Trebisht është gjetur nga familjarët pa shenja jete shtetasja Z.I., rreth 40 vjeçe, e cila dyshohet se ka varur veten.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, paraprakisht dyshohet se viktima vuante nga depresioni.

Më shumë


spot_img

spot_img