Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

E rëndë në Berat, gruaja i jep fund jetës, gjendet e vetëvarur nga fqinjët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditëm e sotme në Berat, ku një e moshuar i ka dhënë fund jetës.

Policia njofton se rreth orës 10:15, në lagjen “Kala”, Berat, është gjetur e vetëvarur në banesë nga fqinjët, pa shenja jete shtetasja N.P., 76 vjeçe.

Nga kqyrja paraprake nuk evidentohen shenja dhune. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarje së rëndë.

Informacion paraprak

Më datë 16.06.2021, rreth orës 10:15, në lagjen “Kala”, Berat, është gjetur e vetëvarur​ në banesë nga fqinjët, pa shenja jete shtetasja N.P., 76 vjeçe.

Nga kqyrja paraprake nuk evidentohen shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

spot_img
spot_img