Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
0.5kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
20 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

E RËNDË/ Motra vret vëllain dhe më pas veten, prindërit gjejnë në banesë trupat e pajetë të fëmijëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Zvicër ku një 26-vjeçare ka goditur me thikë vëllain e 25-vjeçar dhe më pas dhe veten.

Sipas mediave vendase thuhet se trupat e tyre u gjetën brenda banesës e cila ndodhej në Frick AG në Zvicër.

Ishin prindërit e tyre ata të cilët gjetën trupat e fëmijëve dhe mënjëherë më pas lajmëruan policinë.

Zyra e prokurorit publik ka filluar procedurat për veprën penale vrasje me dashje dhe tani ka dhënë informatat e para lidhur me hetimin.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes duke përjashtuar si fillim përfshirjen e palës së tretë.

Prindërit, të cilët kishin jetuar me djalin dhe vajzën e tyre, tashmë të vdekur, janë strehuar tek të afërmit dhe po mbikëqyren nga një ekip kujdesi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img