Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
61 %
3.1kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
E premte, 30 Korrik, 2021

E rëndë/ Motër e vëlla rrahin dhe bëjnë për spital motrën tjetrën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ae65ed31fc4951e3d8e912acd4fa38f3

Një ngjarje e pazakontë kë ndodhur mbrëmjen e djeshme në Kosovë, ku motër e vëlla kanë dhunuar dhe kanë bërë për spital motrën tjetër.

Mediat kosovare bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e dje në Rahovec.

Viktma ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti së bashku me motrën e tij  të dyshuarën femër kosovare kanë sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare –motrën e tyre. Viktima ka pranuar tretman mjekëso. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje,” njofton policia.

Më shumë

spot_img
spot_img