Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

E rëndë, modelja e njohur ndërron jetë gjatë operacionit plastik në hundë (FOTO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi, ku modelja e njohur Marina Lebedeva ka humbur jetën në një sallë operacioni, ku do të operonte hundën.

Mediat e huaja bëjnë me dije se modelja ka ndërruar jetë në sallën e operacionit. 31-vjeçarja kishte një rritje temperature dhe se trupi i saj po reagonte keq ndaj anestezisë.

Klinika private kishte thirrur një ambulancë sapo kuptuan se diçka nuk po shkonte, por ishte tepër vonë pasi modelja kishte ndërruar jetë.

Një video e regjistruar gjatë operaciont do të merret si dëshmi, në lidhje me ngjarjen, shkruan “akahinews”.

“Jemi të tronditur, kjo ndodh një herë në një milion operacione,” tha një mjek.

Drejtori i klinikës Alexander Efremov tha se pacienti kishte kaluar teste të shumta para operacionit të hundës, the se gjithçka tregonte si ishte në rregull pëër ndërhyrjen.

“Do të bëhet një ekzaminim mjekoligjor, por mund të them se ne e kemi kryer operacionin sipas të gjitha standardeve normale,” tha ai.

marina lebedeva dies during nose job operation at top clinic
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img