Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
2.6kmh
0 %
Pre
33 °
Sht
34 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
E premte, 23 Korrik, 2021

E rëndë, mbytet 58-vjeçari në rezervuarin e Koshnicës në Devoll, vuante nga zemra

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bd9318448ce5727bcbe32212fae27df7

Një ngjarje rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Devoll, ku një 58-vjeçar ka humbur jetën, pasi është mbytur në rezervuarin e Koshnicës.

Mesohet se 58-vjeçari vuante nga zemra dhe dyshohet se i ka rënë infarkt gjatë futjes në rezervuar, të cilin e kishte marrë me qira.

Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e ngjarjes.

Më shumë

spot_img
spot_img