Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

E RËNDË/ Masakrohet me thikë 24 vjeçari shqiptar në Itali

spot_img

Lajme të ngjashëm

5931edf9602bf91f632bb6e366c8f3ff

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në orët e para të mëngjesit në Itali, ku një 24 vjeçar shqiptar është masakruar me thikë nga dy shtetas italianë.

Sipas mediave italiane, 24 vjeçari është gjetur i shtrirë në rrugë dhe i mbuluar nga gjaku në qytetin Bresso, në veri-perëndim të Milanos.

Sipas policisë, 24 vjeçari shqiptar ka qenë në gjendje të dehur, ndërsa nuk dihet ende pse është goditur nga dy italianët, ende të paidentifikuar, pasi ia kanë mbathur para se të arrinte policia dhe ambulanca.

I riu shqiptar u dërgua në spital në gjendje të rëndë pas dy plagëve të marra në shpatull dhe gjoks, ndërsa po mbëhet në reanimacion nën kujdesin e mjekëve.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img