Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

E RËNDË/ Makina bie në GREMINË në Elbasan, plagosen 5 persona

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Selcë të Elbasanit, ku një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në humnerë.

Sipas raportimeve paraprake, 5 persona janë plagosur dhe janë nisur me urgjencë drejt spitalit, ndërkohë që nuk dihet ende gjendja e tyre shëndetësore.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të plota të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img